Sign in to follow this  
Followers 0
Mobtel

Serbia Smart Club-srbija Smart Klub

5 posts in this topic

Ne postoje ni na ovom forumu koji govore srpski, romski, bošnjački ili Mađarske da sam svestan. Mogao SAM pogrešno. Ali dobro došli u ClubSmartCar. :)Ovo je forum na engleskom jeziku, ali mi ćemo pokušati da primi druge jezike kao najbolje što možemo da. ... Moj prevod može biti teško čitati, ali pokusao sam. :dunno: Ron :bike:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoje ni na ovom forumu koji govore srpski, romski, bošnjački ili Mađarske da sam svestan. Mogao SAM pogrešno. Ali dobro došli u ClubSmartCar. :)Ovo je forum na engleskom jeziku, ali mi ćemo pokušati da primi druge jezike kao najbolje što možemo da. ... Moj prevod može biti teško čitati, ali pokusao sam. :dunno: Ron :bike:

kakvo iznenadjenje ...ma kako nas nema kad nas ima ;o). VELIKI pozdrav.

post-2485-1385569458_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli Mobtel!U ovom trenutku teško je reći vrijeme ili ne ste legitimna Smart član. Vaše korisničko ime, može značiti da ste samo web trol! Međutim, ako vam je potrebna pomoć, slobodno upotrijebite Google prevesti. Jezik više nije barijera sada dana!Turbomar

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, I stand corrected. Perhaps there are a few here who speak or understand Serbian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

    Chatbox
    You don't have permission to chat.
    Load More